NE555S-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NE555S-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NE555S-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC OSC SINGLE TIMER 500KHZ 8SO
Duomenų lapai: NE555S-13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NE555S-13 specifikacijos
Dalies numeris NE555S-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC OSC SINGLE TIMER 500KHZ 8SO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 463640 pcs Duomenų lapas NE555S-13.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 16 V Įveskite 555 Type, Timer/Oscillator (Single)
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SO Serija -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai NE555S-13DIDKR Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas 500kHz Išsamus aprašymas 555 Type, Timer/Oscillator (Single) IC 500kHz 8-SO
Dabartinis - tiekimas 13mA Grafas -