NA555S-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NA555S-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NA555S-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC OSC SINGLE TIMER 500KHZ 8SO
Duomenų lapai: NA555S-13.pdf
  • Pranešimas
NA555S-13 specifikacijos
Dalies numeris NA555S-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC OSC SINGLE TIMER 500KHZ 8SO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 590663 pcs Duomenų lapas NA555S-13.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 16 V Įveskite 555 Type, Timer/Oscillator (Single)
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SO Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai NA555S-13DITR
NA555S13
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas 500kHz Išsamus aprašymas 555 Type, Timer/Oscillator (Single) IC 500kHz 8-SO
Dabartinis - tiekimas 13mA Grafas -