MMSZ5250BS-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MMSZ5250BS-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMSZ5250BS-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 20V 200MW SOD323
Duomenų lapai: MMSZ5250BS-7-F.pdf
  • Pranešimas
MMSZ5250BS-7-F specifikacijos
Dalies numeris MMSZ5250BS-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 20V 200MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1207659 pcs Duomenų lapas MMSZ5250BS-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 20V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323
Kiti vardai MMSZ5250BS-FDITR
MMSZ5250BS7F
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 25 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 20V 200mW ±5% Surface Mount SOD-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 15V