MMBZ5250B-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMBZ5250B-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3
Duomenų lapai: MMBZ5250B-7-F.pdf
  • Pranešimas
MMBZ5250B-7-F specifikacijos
Dalies numeris MMBZ5250B-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1521995 pcs Duomenų lapas MMBZ5250B-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 20V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimas - maks 350mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 25 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 20V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 15V
Susiję produktai
MMBZ5249C-G3-18
MMBZ5249C-G3-18
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 19V 225MW SOT23-3
Sandelyje: 1500516 pcs
parsisiųsti: MMBZ5249C-G3-18.pdf
RFQ
MMBZ5250B
MMBZ5250B
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3