MMBZ27VCL-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MMBZ27VCL-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMBZ27VCL-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 22V 38V SOT23-3
Duomenų lapai: MMBZ27VCL-7-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MMBZ27VCL-7-F specifikacijos
Dalies numeris MMBZ27VCL-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 22V 38V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 975989 pcs Duomenų lapas MMBZ27VCL-7-F.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 22V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 38V
Įtampa - suskirstymas (min) 25.65V Vienkryptiniai kanalai 2
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 40W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai MMBZ27VCL-FDIDKR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris MMBZ27V Programos General Purpose
Susiję produktai
MMBZ27VCL,215
MMBZ27VCL,215
Gamintojai: Nexperia USA Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 22VWM 38VC SOT23
Sandelyje: 1377176 pcs
parsisiųsti: MMBZ27VCL,215.pdf
RFQ
MMBZ27VCLT1
MMBZ27VCLT1
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 22V 38V SOT23-3
Sandelyje: 5276 pcs
parsisiųsti: MMBZ27VCLT1.pdf
RFQ
MMBZ27VDA-E3-18
MMBZ27VDA-E3-18
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 27V 225MW SOT23
parsisiųsti: MMBZ27VDA-E3-18.pdf
MMBZ27VCL,235
MMBZ27VCL,235
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: TVS DIODE 22V 38V SOT23
parsisiųsti: MMBZ27VCL,235.pdf
MMBZ27VCLT1G
MMBZ27VCLT1G
parsisiųsti: MMBZ27VCLT1G.pdf
MMBZ27VCL-7
MMBZ27VCL-7
Gamintojai: Diodes Incorporated