MMBTH10-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MMBTH10-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMBTH10-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN VHF/UHF 25V SOT23-3
Duomenų lapai: MMBTH10-7-F.pdf
  • Pranešimas
MMBTH10-7-F specifikacijos
Dalies numeris MMBTH10-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS NPN VHF/UHF 25V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2639634 pcs Duomenų lapas MMBTH10-7-F.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 25V Tranzistoriaus tipas NPN
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Maitinimas - maks 300mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai MMBTH10-FDITR
MMBTH107F
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Triukšmo pav. (DB Typ @ f) -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Pasiekti - Dažnumas - perėjimas 650MHz
Išsamus aprašymas RF Transistor NPN 25V 50mA 650MHz 300mW Surface Mount SOT-23-3 Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 60 @ 4mA, 10V
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 50mA Bazinės dalies numeris MMBTH10
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMBTA93LT1
MMBTA93LT1
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TRANS PNP 200V 0.5A SOT-23
Sandelyje: 4179 pcs
parsisiųsti: MMBTA93LT1.pdf
RFQ
MMBTH10-TP
MMBTH10-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: TRANS RF NPN 650MHZ 25V SOT23