MMBD2004SW-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MMBD2004SW-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMBD2004SW-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY GP 240V 225MA SOT323
Duomenų lapai: MMBD2004SW-7-F.pdf
  • Pranešimas
MMBD2004SW-7-F specifikacijos
Dalies numeris MMBD2004SW-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY GP 240V 225MA SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 716294 pcs Duomenų lapas MMBD2004SW-7-F.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 100mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 240V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 50ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Standard Diodų konfigūracija 1 Pair Series Connection
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 240V 225mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 240V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 225mA (DC) Bazinės dalies numeris MMBD2004