MIMD10A-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MIMD10A-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIMD10A-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS PREBIAS NPN/PNP SOT363
Duomenų lapai: MIMD10A-7-F.pdf
  • Pranešimas
MIMD10A-7-F specifikacijos
Dalies numeris MIMD10A-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 591264 pcs Duomenų lapas MIMD10A-7-F.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 1mA, 10mA / 300mV @ 5mA, 100mA
Tranzistoriaus tipas 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-363
Serija - Rezistorius - spinduliuotės bazė (R2) 10 kOhms
Rezistorius - bazė (R1) 100 Ohms, 10 kOhms Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 250MHz, 200MHz Išsamus aprašymas Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA, 500mA 250MHz, 200MHz 200mW Surface Mount SOT-363
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 1mA, 5V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 500nA
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 100mA, 500mA Bazinės dalies numeris MD10A