MBRD20100CT-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBRD20100CT-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRD20100CT-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO252
Duomenų lapai: MBRD20100CT-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MBRD20100CT-13 specifikacijos
Dalies numeris MBRD20100CT-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 205172 pcs Duomenų lapas MBRD20100CT-13.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252, (D-Pak) Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Kiti vardai MBRD20100CT-13DICT
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A