MBRB20200CT-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBRB20200CT-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRB20200CT-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 200V 10A D2PAK
Duomenų lapai: MBRB20200CT-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MBRB20200CT-13 specifikacijos
Dalies numeris MBRB20200CT-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 200V 10A D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 86397 pcs Duomenų lapas MBRB20200CT-13.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 890mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-263AB (D²PAK) Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai MBRB20200CT-13DIDKR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A