MBR30100CT-LJ
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR30100CT-LJ
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY 100V 15A TO220AB
Duomenų lapai: MBR30100CT-LJ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBR30100CT-LJ specifikacijos
Dalies numeris MBR30100CT-LJ Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY 100V 15A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 70112 pcs Duomenų lapas MBR30100CT-LJ.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai MBR30100CT-LJDI
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 15A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A