MBR20100CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR20100CT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AB
Duomenų lapai: MBR20100CT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MBR20100CT specifikacijos
Dalies numeris MBR20100CT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 201610 pcs Duomenų lapas MBR20100CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai MBR20100CT-ND
MBR20100CTDI
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR20100CS2-E1
MBR20100CS2-E1
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263
Sandelyje: 4503 pcs
parsisiųsti: MBR20100CS2-E1.pdf
RFQ
MBR20100CT-1
MBR20100CT-1
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO262
Sandelyje: 5721 pcs
parsisiųsti: MBR20100CT-1.pdf
RFQ
MBR20100CT
MBR20100CT
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
parsisiųsti: MBR20100CT.pdf
MBR20100CS2-G1
MBR20100CS2-G1
parsisiųsti: MBR20100CS2-G1.pdf
MBR20100CT C0G
MBR20100CT C0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220AB
parsisiųsti: MBR20100CT C0G.pdf
MBR20100CS2TR-E1
MBR20100CS2TR-E1
parsisiųsti: MBR20100CS2TR-E1.pdf
MBR20100CT-E3/4W
MBR20100CT-E3/4W
parsisiųsti: MBR20100CT-E3/4W.pdf
MBR20100CT-BP
MBR20100CT-BP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
parsisiųsti: MBR20100CT-BP.pdf
MBR20100CT-E1
MBR20100CT-E1
parsisiųsti: MBR20100CT-E1.pdf
MBR20100CT
MBR20100CT
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: MBR20100CT.pdf
MBR20100CDTR-G1
MBR20100CDTR-G1
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252