MBR20100CT-LJ
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR20100CT-LJ
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY 100V 10A TO220AB
Duomenų lapai: MBR20100CT-LJ.pdf
  • Pranešimas
MBR20100CT-LJ specifikacijos
Dalies numeris MBR20100CT-LJ Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY 100V 10A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4613 pcs Duomenų lapas MBR20100CT-LJ.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai MBR20100CT-LJDI
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A