MBR10150CTF-E1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR10150CTF-E1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F
Duomenų lapai: MBR10150CTF-E1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBR10150CTF-E1 specifikacijos
Dalies numeris MBR10150CTF-E1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 109697 pcs Duomenų lapas MBR10150CTF-E1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Veikimo temperatūra - jungtis 175°C (Max)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 150V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR10150CTHC0G
MBR10150CTHC0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Sandelyje: 155934 pcs
parsisiųsti: MBR10150CTHC0G.pdf
RFQ
MBR10150CTP
MBR10150CTP
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220
Sandelyje: 5669 pcs
parsisiųsti: MBR10150CTP.pdf
RFQ
MBR10150CT
MBR10150CT
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: MBR10150CT.pdf
MBR10150CT C0G
MBR10150CT C0G
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO220AB