LM4040B25QFTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
LM4040B25QFTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4040B25QFTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 2.5V SOT23
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM4040B25QFTA specifikacijos
Dalies numeris LM4040B25QFTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC VREF SHUNT 2.5V SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 138159 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±0.2% Temperatūros koeficientas 100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija Automotive, AEC-Q100
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 35µVrms
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SOT-23-3
Dabartinis - tiekimas - Dabartinis - rezultatas 15mA