LM2904M8-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2904M8-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC OP AMP GP 700KHZ MSOP-8
Duomenų lapai: LM2904M8-13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM2904M8-13 specifikacijos
Dalies numeris LM2904M8-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC OP AMP GP 700KHZ MSOP-8 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 483803 pcs Duomenų lapas LM2904M8-13.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 3 V ~ 26 V, ±1.5 V ~ 13 V Įtampa - įvesties poslinkis 2.9mV
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Slew Rate 0.3 V/µs
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Išvesties tipas -
Kiti vardai LM2904M8-13DICT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Dabartinis - tiekimas 800µA Dabartinis - išėjimas / kanalas 30mA
Dabartinis - įvesties prieštaravimas 45nA Stiprintuvo tipas General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM2904N
LM2904N
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: IC OPAMP GP 1.1MHZ 8DIP
Sandelyje: 616512 pcs
parsisiųsti: LM2904N.pdf
RFQ
LM2904FVM-GTR
LM2904FVM-GTR
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
apibūdinimas: GROUND SENSE OPERATIONAL AMPLIFI
Sandelyje: 364505 pcs
parsisiųsti: LM2904FVM-GTR.pdf
RFQ
LM2904M
LM2904M
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC OPAMP GP 8SOIC
parsisiųsti: LM2904M.pdf
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC