LBN150B01-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
LBN150B01-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LBN150B01-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN/PNP 40V 0.2A SOT26
Duomenų lapai: LBN150B01-7.pdf
  • Pranešimas
LBN150B01-7 specifikacijos
Dalies numeris LBN150B01-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS NPN/PNP 40V 0.2A SOT26 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 425259 pcs Duomenų lapas LBN150B01-7.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 40V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 360mV @ 20mA, 200mA / 500mV @ 20mA, 200mA
Tranzistoriaus tipas NPN, PNP Tiekėjo prietaisų paketas SOT-26
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-23-6
Kiti vardai 1034-LBN150B01DITR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 250MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor Array NPN, PNP 40V 200mA 250MHz 300mW Surface Mount SOT-26
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 30 @ 100mA, 1V / 32 @ 100mA, 1V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 50nA
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 200mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PUMX2,125
PUMX2,125
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: TRANS 2NPN 50V 0.15A 6TSSOP
Sandelyje: 1101384 pcs
parsisiųsti: PUMX2,125.pdf
RFQ
NSVT3904DP6T5G
NSVT3904DP6T5G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TRANS 2NPN 40V 0.2A SOT963
Sandelyje: 437778 pcs
parsisiųsti: NSVT3904DP6T5G.pdf
RFQ
PBSS4260PANPSX
PBSS4260PANPSX
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: TRANS NPN/PNP 60V 2A 6HUSON
parsisiųsti: PBSS4260PANPSX.pdf
MD918B
MD918B
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: TRANS 2NPN 50MA 15V TO78-6
parsisiųsti: MD918B.pdf
PEMT1,315
PEMT1,315
apibūdinimas: TRANS 2PNP 40V 0.1A SOT666