JX7011D0104.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
JX7011D0104.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JX7011D0104.000000
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSC XO 104.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: JX7011D0104.000000.pdf
  • Pranešimas
JX7011D0104.000000 specifikacijos
Dalies numeris JX7011D0104.000000 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSC XO 104.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36076 pcs Duomenų lapas JX7011D0104.000000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ JX
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Kiti vardai JX7011D0104.000000TR
JX7011D0104000000
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 104MHz Išsamus aprašymas 104MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 45mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 20mA