JT255BI0032.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
JT255BI0032.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JT255BI0032.000000
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSC TCXO 32.000MHZ CLP SNWV SMD
Duomenų lapai: JT255BI0032.000000.pdf
  • Pranešimas
JT255BI0032.000000 specifikacijos
Dalies numeris JT255BI0032.000000 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSC TCXO 32.000MHZ CLP SNWV SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36493 pcs Duomenų lapas JT255BI0032.000000.pdf
Įtampa - tiekimas 3V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SaRonix-eCera™ JT
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Kiti vardai JT255BI0032.000000TR Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±2ppm Dažnumas 32MHz
Išsamus aprašymas 32MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA