HX7011C0050.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
HX7011C0050.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HX7011C0050.000000
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 50.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: HX7011C0050.000000.pdf
  • Pranešimas
HX7011C0050.000000 specifikacijos
Dalies numeris HX7011C0050.000000 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 50.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59888 pcs Duomenų lapas HX7011C0050.000000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ HX
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Kiti vardai HX7011C0050.000000TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.061" (1.55mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 50MHz
Išsamus aprašymas 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 100µA Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HX7011C0020.000000
HX7011C0020.000000
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 20.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 36203 pcs
parsisiųsti: HX7011C0020.000000.pdf
RFQ
AX7DAF1-600.0000C
AX7DAF1-600.0000C
Gamintojai: Abracon Corporation
apibūdinimas: OSC 600MHZ 3.3V LVDS SMD