HX2513F0026.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
HX2513F0026.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HX2513F0026.000000
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: HX2513F0026.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
HX2513F0026.000000 specifikacijos
Dalies numeris HX2513F0026.000000 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33947 pcs Duomenų lapas HX2513F0026.000000.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SaRonix-eCera™ HX
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai HX2513F0026.000000CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 26MHz Išsamus aprašymas 26MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 100µA