GBJ2002-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
GBJ2002-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GBJ2002-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas RECT BRIDGE GPP 200V 20A GBJ
Duomenų lapai: GBJ2002-F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
15 pcs
105 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
GBJ2002-F specifikacijos
Dalies numeris GBJ2002-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas RECT BRIDGE GPP 200V 20A GBJ "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 70535 pcs Duomenų lapas GBJ2002-F.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 200V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.05V @ 10A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas GBJ
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SIP, GBJ Kiti vardai GBJ2002-FDI
GBJ2002F
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Single Phase
Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Single Phase Standard 200V Through Hole GBJ Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 20A