FY1000020
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FY1000020 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FY1000020
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD
Duomenų lapai: FY1000020.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FY1000020 specifikacijos
Dalies numeris FY1000020 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123712 pcs Duomenų lapas FY1000020.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SaRonix-eCera™ FY Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai FY1000020DKR Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Apkrovos talpa 10pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.043" (1.10mm) Dažnio tolerancija ±10ppm
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 10MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 Ohms Išsamus aprašymas 10MHz ±10ppm Crystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead