FW3200020
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FW3200020 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FW3200020
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas CRYSTAL 32MHZ 10PF SMD
Duomenų lapai: FW3200020.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FW3200020 specifikacijos
Dalies numeris FW3200020 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas CRYSTAL 32MHZ 10PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87990 pcs Duomenų lapas FW3200020.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija SaRonix-eCera™ FW Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai FW3200020CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Apkrovos talpa 10pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 32MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 Ohms Išsamus aprašymas 32MHz ±30ppm Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead