FW1920001
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FW1920001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FW1920001
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas CRYSTAL 19.2MHZ 8PF SMD
Duomenų lapai: FW1920001.pdf
  • Pranešimas
FW1920001 specifikacijos
Dalies numeris FW1920001 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas CRYSTAL 19.2MHZ 8PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 176413 pcs Duomenų lapas FW1920001.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija SaRonix-eCera™ FW Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai FW1920001TR Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Apkrovos talpa 8pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) Dažnio tolerancija ±10ppm
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 19.2MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 150 Ohms Išsamus aprašymas 19.2MHz ±10ppm Crystal 8pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead