FW1600008
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FW1600008 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FW1600008
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas CRYSTAL 16MHZ 12PF SMD
Duomenų lapai: FW1600008.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FW1600008 specifikacijos
Dalies numeris FW1600008 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas CRYSTAL 16MHZ 12PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86267 pcs Duomenų lapas FW1600008.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija SaRonix-eCera™ FW Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai FW1600008DKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Apkrovos talpa 12pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) Dažnio tolerancija ±10ppm
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 16MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 150 Ohms Išsamus aprašymas 16MHz ±10ppm Crystal 12pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead