FNSURV054
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FNSURV054 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FNSURV054
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 54.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FNSURV054.pdf
  • Pranešimas
FNSURV054 specifikacijos
Dalies numeris FNSURV054 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 54.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103974 pcs Duomenų lapas FNSURV054.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ ASSP XO™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Kiti vardai FNSURV054TR Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.061" (1.55mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±30ppm
Dažnumas 54MHz Išsamus aprašymas 54MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA