FN6250028
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FN6250028 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FN6250028
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 62.5MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FN6250028.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
FN6250028 specifikacijos
Dalies numeris FN6250028 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 62.5MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19332 pcs Duomenų lapas FN6250028.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ FN
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 62.5MHz
Išsamus aprašymas 62.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA