FN1470033
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FN1470033 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FN1470033
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 14.746MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FN1470033.pdf
  • Pranešimas
FN1470033 specifikacijos
Dalies numeris FN1470033 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 14.746MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20661 pcs Duomenų lapas FN1470033.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ FN
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 14.746MHz
Išsamus aprašymas 14.746MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FN1470035
FN1470035
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 14.746MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 17824 pcs
parsisiųsti: FN1470035.pdf
RFQ
FN14645_STELLA-T4
FN14645_STELLA-T4
Gamintojai: LEDiL
apibūdinimas: LENS CLEAR SCREW
Sandelyje: 5006 pcs
parsisiųsti: FN14645_STELLA-T4.pdf
RFQ
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 15.000MHZ CMOS SMD