FMMT625TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FMMT625TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMMT625TA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN 150V 1A SOT23-3
Duomenų lapai: FMMT625TA.pdf
  • Pranešimas
FMMT625TA specifikacijos
Dalies numeris FMMT625TA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS NPN 150V 1A SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 318183 pcs Duomenų lapas FMMT625TA.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 150V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 50mA, 1A
Tranzistoriaus tipas NPN Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimas - maks 625mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai FMMT625TR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas - perėjimas 135MHz
Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN 150V 1A 135MHz 625mW Surface Mount SOT-23-3 Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 200mA, 10V
Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 1A