FL2500213Z
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FL2500213Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FL2500213Z
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: 1.FL2500213Z.pdf2.FL2500213Z.pdf
  • Pranešimas
FL2500213Z specifikacijos
Dalies numeris FL2500213Z Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 194470 pcs Duomenų lapas 1.FL2500213Z.pdf2.FL2500213Z.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SaRonix-eCera™ FL Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai FL2500213ZTR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Apkrovos talpa 20pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) Dažnio tolerancija ±20ppm
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 25MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 30 Ohms Išsamus aprašymas 25MHz ±20ppm Crystal 20pF 30 Ohms 4-SMD, No Lead