FL1920031
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FL1920031 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FL1920031
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas CRYSTAL 19.2MHZ 8.5PF SMD
Duomenų lapai: 1.FL1920031.pdf2.FL1920031.pdf
  • Pranešimas
FL1920031 specifikacijos
Dalies numeris FL1920031 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas CRYSTAL 19.2MHZ 8.5PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 194654 pcs Duomenų lapas 1.FL1920031.pdf2.FL1920031.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SaRonix-eCera™ FL Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai FL1920031TR Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Apkrovos talpa 8.5pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) Dažnio tolerancija ±10ppm
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 19.2MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 Ohms Išsamus aprašymas 19.2MHz ±10ppm Crystal 8.5pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FL16K100
FL16K100
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE LINK 100A 38KVAC
Sandelyje: 1038 pcs
parsisiųsti: FL16K100.pdf
RFQ
FL1A2
FL1A2
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE LK CPS PSD CUTOUT 002A