FL1200138
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FL1200138 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FL1200138
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Duomenų lapai: FL1200138.pdf
  • Pranešimas
FL1200138 specifikacijos
Dalies numeris FL1200138 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 199626 pcs Duomenų lapas FL1200138.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SaRonix-eCera™ FL Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai FL1200138TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Apkrovos talpa 8pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) Dažnio tolerancija ±15ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 12MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 120 Ohms Išsamus aprašymas 12MHz ±15ppm Crystal 8pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FL1350008
FL1350008
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: CRYSTAL 13.5MHZ 16PF SMD
Sandelyje: 146126 pcs
parsisiųsti: FL1350008.pdf
RFQ
FL150
FL150
Gamintojai: O.C. White Co.
apibūdinimas: BULB FLOURESCENT
Sandelyje: 2142 pcs
parsisiųsti: FL150.pdf
RFQ
apibūdinimas: CRYSTAL 12MHZ 18PF SMD
parsisiųsti: FL1200112.pdf
FL11T80
FL11T80
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE LINK 80A 27KVAC
parsisiųsti: FL11T80.pdf
FL11T8
FL11T8
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE LINK 8A 27KVAC