FK6400003
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK6400003 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FK6400003
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 64.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FK6400003.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
FK6400003 specifikacijos
Dalies numeris FK6400003 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 64.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23150 pcs Duomenų lapas FK6400003.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SaRonix-eCera™ FK
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.045" (1.15mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 64MHz
Išsamus aprašymas 64MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 18mA