FK1300010
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK1300010 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FK1300010
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 13.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FK1300010.pdf
  • Pranešimas
FK1300010 specifikacijos
Dalies numeris FK1300010 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 13.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23208 pcs Duomenų lapas FK1300010.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SaRonix-eCera™ FK
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.045" (1.15mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 13MHz
Išsamus aprašymas 13MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA