FH3840024Z
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FH3840024Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH3840024Z
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas CRYSTAL 38.4MHZ 8PF SMD
Duomenų lapai: 1.FH3840024Z.pdf2.FH3840024Z.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FH3840024Z specifikacijos
Dalies numeris FH3840024Z Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas CRYSTAL 38.4MHZ 8PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95250 pcs Duomenų lapas 1.FH3840024Z.pdf2.FH3840024Z.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija SaRonix-eCera™ FH Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai FH3840024ZCT Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Apkrovos talpa 8pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) Dažnio tolerancija ±10ppm
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 38.4MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 Ohms Išsamus aprašymas 38.4MHz ±10ppm Crystal 8pF 10 Ohms 4-SMD, No Lead