FH2600022
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FH2600022 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH2600022
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas CRYSTAL 26MHZ 11PF SMD
Duomenų lapai: 1.FH2600022.pdf2.FH2600022.pdf
  • Pranešimas
FH2600022 specifikacijos
Dalies numeris FH2600022 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas CRYSTAL 26MHZ 11PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123277 pcs Duomenų lapas 1.FH2600022.pdf2.FH2600022.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija SaRonix-eCera™ FH Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai FH2600022TR Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Apkrovos talpa 11pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) Dažnio tolerancija ±7ppm
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 26MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms Išsamus aprašymas 26MHz ±7ppm Crystal 11pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead