FH1200001
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FH1200001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH1200001
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas CRYSTAL 12MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: 1.FH1200001.pdf2.FH1200001.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FH1200001 specifikacijos
Dalies numeris FH1200001 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas CRYSTAL 12MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122167 pcs Duomenų lapas 1.FH1200001.pdf2.FH1200001.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija SaRonix-eCera™ FH Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai FH1200001CT Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Apkrovos talpa 20pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 12MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 150 Ohms Išsamus aprašymas 12MHz ±30ppm Crystal 20pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead