FDC500015
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FDC500015 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDC500015
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSC XO 125.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FDC500015.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
FDC500015 specifikacijos
Dalies numeris FDC500015 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSC XO 125.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18428 pcs Duomenų lapas FDC500015.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SaRonix-eCera™ FD
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 125MHz
Išsamus aprašymas 125MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA