FD6000016
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD6000016 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FD6000016
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 60.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FD6000016.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
FD6000016 specifikacijos
Dalies numeris FD6000016 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 60.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17739 pcs Duomenų lapas FD6000016.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SaRonix-eCera™ FD
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 60MHz
Išsamus aprašymas 60MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 25mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FD600R17KE3KB5NOSA1
FD600R17KE3KB5NOSA1
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: IGBT MODULE VCES 600V 600A
Sandelyje: 80 pcs
parsisiųsti: FD600R17KE3KB5NOSA1.pdf
RFQ
FD6-20
FD6-20
Gamintojai: Triad Magnetics
apibūdinimas: XFRMR LAMINATED THRU HOLE
Sandelyje: 5812 pcs
parsisiųsti: FD6-20.pdf
RFQ
FD6-36
FD6-36
Gamintojai: Triad Magnetics
Sandelyje: 6112 pcs
parsisiųsti: FD6-36.pdf
FD600R12KF4NOSA1
FD600R12KF4NOSA1
apibūdinimas: IGBT MODULE 1200V 600A
parsisiųsti: FD600R12KF4NOSA1.pdf
FD6-24
FD6-24
parsisiųsti: FD6-24.pdf
FD6-48
FD6-48
parsisiųsti: FD6-48.pdf
FD600R17KE3B2NOSA1
FD600R17KE3B2NOSA1
Sandelyje: 97 pcs
parsisiųsti: FD600R17KE3B2NOSA1.pdf
FD6-56
FD6-56
parsisiųsti: FD6-56.pdf
FD6250007
FD6250007
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 62.5MHZ CMOS SMD
parsisiųsti: FD6250007.pdf
FD600R06ME3_B11_S2
FD600R06ME3_B11_S2
Sandelyje: 697 pcs
parsisiųsti: FD600R06ME3_B11_S2.pdf
FD600R06ME3S2BOSA1
FD600R06ME3S2BOSA1
Sandelyje: 705 pcs
parsisiųsti: FD600R06ME3S2BOSA1.pdf
FD6-28
FD6-28
parsisiųsti: FD6-28.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus