FD3000016
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD3000016 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FD3000016
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 30.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FD3000016.pdf
  • Pranešimas
FD3000016 specifikacijos
Dalies numeris FD3000016 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 30.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18916 pcs Duomenų lapas FD3000016.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SaRonix-eCera™ FD
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 30MHz
Išsamus aprašymas 30MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FD3000014
FD3000014
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 30.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 22506 pcs
parsisiųsti: FD3000014.pdf
RFQ
FD3
FD3
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: FLUX DISPENSER TRI TIP
Sandelyje: 4826 pcs
parsisiųsti:
RFQ
FD300R12KS4HOSA1
FD300R12KS4HOSA1
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: IGBT MODULE VCES 600V 300A