FD2700036
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD2700036 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FD2700036
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 27.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FD2700036.pdf
  • Pranešimas
FD2700036 specifikacijos
Dalies numeris FD2700036 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 27.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19328 pcs Duomenų lapas FD2700036.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SaRonix-eCera™ FD
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 27MHz
Išsamus aprašymas 27MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA