FD2400022
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD2400022 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FD2400022
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 24.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FD2400022.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
FD2400022 specifikacijos
Dalies numeris FD2400022 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 24.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21927 pcs Duomenų lapas FD2400022.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SaRonix-eCera™ FD
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 24MHz
Išsamus aprašymas 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FD2400024
FD2400024
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 24.000MHZ CMOS SMD