FD1600015
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD1600015 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FD1600015
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 16.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FD1600015.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
FD1600015 specifikacijos
Dalies numeris FD1600015 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 16.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19862 pcs Duomenų lapas FD1600015.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SaRonix-eCera™ FD
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 16MHz
Išsamus aprašymas 16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FD1630009
FD1630009
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 16.384MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 19671 pcs
parsisiųsti: FD1630009.pdf
RFQ
FD150+RED(28OZ)
FD150+RED(28OZ)
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: FIRE BARRIER SEALANT FD 150+, RE
Sandelyje: 3493 pcs
parsisiųsti: FD150+RED(28OZ).pdf
RFQ
FD150+RED(20OZ)
FD150+RED(20OZ)
Gamintojai: 3M
parsisiųsti: FD150+RED(20OZ).pdf
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 16.000MHZ CMOS SMD
parsisiųsti: FD1600017.pdf
FD1600/1200R17KF6C_B2
FD1600/1200R17KF6C_B2
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: IGBT MODULE VCES 1700V 1600A