F62500047
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
F62500047 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F62500047
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: F62500047.pdf
  • Pranešimas
F62500047 specifikacijos
Dalies numeris F62500047 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 149641 pcs Duomenų lapas F62500047.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Serija SaRonix-eCera™ F6 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead
Kiti vardai F62500047TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Apkrovos talpa 18pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.053" (1.35mm) Dažnio tolerancija ±20ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 25MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 Ohms Išsamus aprašymas 25MHz ±20ppm Crystal 18pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F62700016
F62700016
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
Sandelyje: 108178 pcs
parsisiųsti: F62700016.pdf
RFQ
F62121/2 BK072
F62121/2 BK072
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: HEAT SHRINK TUBE 2 1/2 BK 6"
Sandelyje: 2689 pcs
parsisiųsti: F62121/2 BK072.pdf
RFQ
F62121/2 BK068
F62121/2 BK068
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: HEAT SHRINK TUBE 2 1/2 BK 10X6"
Sandelyje: 180 pcs
parsisiųsti: F62121/2 BK068.pdf
apibūdinimas: HEAT SHRINK TUBE 4 BK 10X6"
Sandelyje: 101 pcs
parsisiųsti: F6214 BK068.pdf
apibūdinimas: HEAT SHRINK TUBE 5/8 BK 10X6"
Sandelyje: 251 pcs
apibūdinimas: HEAT SHRINK TUBE 4 BK 3X6"
Sandelyje: 257 pcs
parsisiųsti: F6214 BK072.pdf
apibūdinimas: HEAT SHRINK TUBE 2 BK 3X6"
Sandelyje: 530 pcs
apibūdinimas: HEAT SHRINK TUBE 5/8 BK 6"
apibūdinimas: HEAT SHRINK TUBE 3 BK 10X6"
Sandelyje: 187 pcs
apibūdinimas: CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
parsisiųsti: F62400017.pdf
apibūdinimas: HEAT SHRINK TUBE 3 BK 3X6"
Sandelyje: 455 pcs
apibūdinimas: HEAT SHRINK TUBE 2 BK 6"
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus