DZL6V8AXV3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZL6V8AXV3-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DZL6V8AXV3-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER ARRAY 6.8V SOT523
Duomenų lapai: DZL6V8AXV3-7.pdf
  • Pranešimas
DZL6V8AXV3-7 specifikacijos
Dalies numeris DZL6V8AXV3-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER ARRAY 6.8V SOT523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5090 pcs Duomenų lapas DZL6V8AXV3-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija - Tiekėjo prietaisų paketas SOT-523
Serija - Maitinimas - maks 220mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė SOT-523
Kiti vardai DZL6V8AXV3DIDKR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 15 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 6.8V 220mW SOT-523 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 4.5V