DZ23C36-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZ23C36-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DZ23C36-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER ARRAY 36V SOT23-3
Duomenų lapai: DZ23C36-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DZ23C36-7 specifikacijos
Dalies numeris DZ23C36-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER ARRAY 36V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 448589 pcs Duomenų lapas DZ23C36-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 36V Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Maitinimas - maks 300mW Pakuotė Tape & Reel (TR)