DXTP03200BP5-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DXTP03200BP5-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DXTP03200BP5-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS PNP 200V 2A POWERDI5
Duomenų lapai: DXTP03200BP5-13.pdf
  • Pranešimas
DXTP03200BP5-13 specifikacijos
Dalies numeris DXTP03200BP5-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS PNP 200V 2A POWERDI5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 216923 pcs Duomenų lapas DXTP03200BP5-13.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 200V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 275mV @ 400mA, 2A
Tranzistoriaus tipas PNP Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 5
Serija - Maitinimas - maks 3.2W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė PowerDI™ 5
Kiti vardai DXTP03200BP5-13DI
DXTP03200BP5-13DI-ND
DXTP03200BP5-13DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 105MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor PNP 200V 2A 105MHz 3.2W Surface Mount PowerDI™ 5
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 1A, 5V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 50nA (ICBO)
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 2A