DXT13003DG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DXT13003DG-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DXT13003DG-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN 450V 1.3A SOT223
Duomenų lapai: DXT13003DG-13.pdf
  • Pranešimas
DXT13003DG-13 specifikacijos
Dalies numeris DXT13003DG-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS NPN 450V 1.3A SOT223 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 410202 pcs Duomenų lapas DXT13003DG-13.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 450V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 250mA, 1A
Tranzistoriaus tipas NPN Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223
Serija - Maitinimas - maks 700mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA
Kiti vardai DXT13003DG-13DITR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 4MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN 450V 1.3A 4MHz 700mW Surface Mount SOT-223
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 16 @ 500mA, 2V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) -
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 1.3A