DTM3A25P20NFDB-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DTM3A25P20NFDB-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTM3A25P20NFDB-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANSISTOR ARRAY U-DFN2020-6 T&R
Duomenų lapai: DTM3A25P20NFDB-7.pdf
  • Pranešimas
DTM3A25P20NFDB-7 specifikacijos
Dalies numeris DTM3A25P20NFDB-7 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 444819 pcs Duomenų lapas DTM3A25P20NFDB-7.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V PNP, 20 N-Channel Tranzistoriaus tipas PNP, N-Channel
Tiekėjo prietaisų paketas U-DFN2020-6 (Type B) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-UDFN Exposed Pad
Kiti vardai DTM3A25P20NFDB-7-ND
DTM3A25P20NFDB-7DITR
Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Transistor General Purpose PNP, N-Channel 25V PNP, 20 N-Channel 3A Surface Mount U-DFN2020-6 (Type B) Dabartinis įvertinimas 3A
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DTM65PW050C8
DTM65PW050C8
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 40W